Pohárový zápas
TJ Slavoj Předměřice nad Labem 3:3 (1:0) Sokol Třebeš
(PK 9:8)
26.6.2021 17:00

V posledním kole poháru KFS Agro CS jsme v Předměřicích nastoupili proti domácímu týmu mužů. V jejich mužstvu se objevilo i kvarteto hráčů, kteří v minulosti hráli i za náš dorost. Byli to Lukáš Neradílek, Boris Netík, Adam Miler a Boris Markarjanc. Určitě se na hřišti neztratili. Náš tým nastoupil v dobré sestavě, ale na hřišti to nebylo moc znát. Sice jsme se snažili, ale nedařilo se. Začalo to hodně lacinou brankou v 12 minutě z 35 metrů. Do poločasu už žádná branka nepadla a tak jsme šli do šaten za stavu 1 : 0. V kabině jsme si trochu promluvili a udělali trochu změn v sestavě. V druhé půlce se naše hra zlepšila a dokázali jsme v 56.minutě dvěmi brankami
Filipa Císaře a Vojty Kobera skóre otočit. Jenže v 72. a v 73. minutě přišly opět velmi laciné branky a soupeř se opět dostal do vedení. Velkou bojovnosti se nám v 75. minutě Vojtou Koberem podařilo vyrovnat. Tak skončilo utkání 3 : 3. Dál rozhodovaly pokutové kopy. Za stavu 4 : 4 jsme kopali rozhodující penaltu. Kdybychom ji proměnili, tak bychom vyhráli toto utkání, ale i celou soutěž. Jenže jsme míč poslali vysoko nad bránu. Domácí potom penalty dotáhli do vítězného konce a mohli radostně uzavřít sezónu rozlučkou. Přestože je tento pohár braný spíše jako příprava, tak je škoda, že jsme to nedotáhli na vítězství ve skupině. Kluky by to potěšilo. Myslím, že jako příprava tento pohár splnil účel.
Závěrem chci poděkovat všem svým kolegům, vedení, hráčům a rodičům za skvělou spolupráci.Těšíme se na novou sezónu, kterou začneme 26.7. Dík tréňa.⚽⚽⚽