Starší dorost "A" - Česká divize U19

Sportovní sdružení Ostrá 3:1 (1:1) Sokol Třebeš
14.10.2018 10:15

K dalšímu zápasu jsme zajížděli do Ostré. 6 tým tabulky proti nám nastoupil s taktikou nakopávaných míčů na vysoké ofenzivní hráče. Než jsme se rozkoukali, soupeř skóroval už ve čtvrté minutě z rohového kopu. Nedodrželi jsme předem určené rozestavení a vysoký domácí hráč Jakub Trnečka pohodlně hlavou zakončil. Začátek se nám nepovedl. Hra se vyrovnala i když domácí tým byl nebezpečnější. Tomáš Zaal nás podržel. Nám se dařila hra v poli, snažili jsme se hrát po zemi. Za tuto aktivitu jsme byli odměněni vyrovnávací brankou, kterou po pěkné kombinaci v 45. minutě vstřelil Vojta Málek. Tak skončil 1. poločas. Do druhé půle jsme šli s tím, že zkusíme utkání zlomit na naši stranu. Jenže hned ve čtvrté minutě druhého poločasu jsme opět hloupě faulovali domácího útočníka v našem pokutovém území, který neohrožoval naši branku. Za tuto nezkušenost jsme zaplatili obdrženou brankou. Hra byla dále vyrovnaná. Posledních 15 minut jsme překupili řady. Hráli jsme vzadu na riziko a posílili útok. Neměli jsme ani trochu štěstí. Navíc z rychlého útoku v 86. minutě rozhodl domácí útočník Matěj Toman.Utkání skončilo 3:1 pro domácí.
Toto utkání rozhodli začátky obou poločasů. Nebyli jsme od začátku koncentrovaní, neměli jsme hlavu. Opět hloupá a naivní penalta, už pátá z deseti utkání !!! To vše ve vyrovnaném zápase rozhoduje. Musíme se z toho poučit.Teď hrajeme pět utkání o šest bodů. Pokusíme se získat body hned v sobotu 10 00, kdy hostíme tým SD Trutnova. Přijďte nás povzbudit.