Přátelský zápas
Sokol Třebeš 2:3 (0:0) TJ Sokol Malšovice
20.1.2018 10:00

Třebeš starší dorost – Malšovice muži 2:3 (0:0)
K prvnímu přípravnému utkání jsme nastoupili proti mužům Malšovic. Bohužel se několik kluků omluvilo těsně před zápasem, tak jsme byli rádi, že nám vypomohli Tomáš Zaal a Honza Pokorný z mladšího dorostu. Utkání bylo vyrovnané a bylo vidět, že oba týmy jsou na začátku zimní přípravy. V prvním poločase jsme měli mírnou převahu, vypracovali jsme si několik šancí, ale bohužel ani jedna šance neskončila gólem a první poločas skončil 0:0. Vstup do druhého poločasu nám gólově vyšel a po gólu Moravce a Málka jsme vedli 2:0. Místo toho, abychom soupeře za tohoto stavu dorazili, tak se ukázala naše „nemoc“. Někteří naši hráči se uspokojili a přestali hrát a soupeř toho využil. Zvrat utkání nastal po vystřídání Kudrny, kdy během pěti minut jsme dostali dva góly. V závěru soupeř přidal po naší chybě třetí gól a zcela zaslouženě vyhrál 2:3. Z této porážky se musíme konečně poučit a kluci si musí uvědomit, že musí hrát naplno celý zápas. Vzhledem k tomu, že to bylo první přípravné utkání, tak i přes porážku, kluci nepodali špatný výkon. Věřím, že v dalších zápasech se budeme postupně zlepšovat.