Starší dorost "A" - Česká divize U19

Sokol Třebeš 0:1 (0:0) Tempo Praha "B"
6.10.2018 10:00

V 9. kole naší soutěže jsme přivítali nejlépe střílející tým SD Tempo Praha. Pražští hráči nastříleli o 14 branek více než vedoucí Meteor. Sám jejich nejlepší střelec Lukáš Adámek nastřílel stejně branek jako náš celý tým. Když připočteme, že nám ze základní sestavy chyběli další tři hráči, měli jsme trochu obavy o výsledek. Hráči, kteří nastoupili však předvedli výborný výkon a soupeře do velkých šancí nepouštěli.O přestávce jsme ještě připomínali hráčům, abychom hráli před naší brankou čistě. První poločas skončil 0:0. Druhá půle probíhala v duchu poločasu prvního. Utkání pomalu směřovalo k remíze. Jenže v 69. minutě přišel nepochopitelný faul našeho obránce na hostujícího hráče, který stál zády k naší brance a vůbec neohrožoval naši branku. To by se nám stávat nemělo. Soupeř penaltu s přehledem proměnil. Museli jsme reagovat a na posledních 15 minut změnili rozestavení. V poslední minutě šel při autu pomoci brankář Tomáš Zaal. K míči se dostal Pavel Fridrich, přehazoval hostujícího brankáře, ale míč přistál na břevně branky hostů. Takže chybělo i trochu štěstíčka. Utkání tedy skončilo 0:1. Škoda.
Kluci zápas opět odmakali. Škoda hloupé a naivní penalty. Už druhý zápas se štěstěna k nám obrátila zády. Uvidíme v příštím utkání, které sehrajeme v neděli 10 15 v Ostré.