Starší dorost "A" - Česká divize U19

Sokol Třebeš 3:3 (3:0) Tempo Praha "B"
(PK 4:2)
12.5.2018 10:00

Začátek utkání se nám povedl, když ve 3. minutě házíme aut, míč se dostal k Luďkovi Zaalovi a ten se nemýlil 1:0. Od 15. minuty hrajeme přesilovku po ŽK hostujícího hráče, kterou jsme nevyužili. Ve 26. minutě vyslal dělovku z dálky Lukáš Kvíz, ale míč končí na břevnu. Ve 27. minutě dostal míč do běhu Matěj Bena, udělal kličku obránci a je to 2:0. Ve 38. minutě házíme opět aut na Luďka Zaala, který udělal kličku brankářovi a je to už 3:0. Ve 43. minutě měli velkou šanci hosté, ale hlavička končí nad naší bránou. Poločas jsme vyhráli 3:0.

Druhý poločas začali lépe hosté a my jsme se jen bránili. V 52. minutě hosté zahrávají trestňák téměř od poloviny hřiště, míč letí do vápna na volně hlavičkujícího útočníka a je to 3:1. Za tři minuty naprosto stejná šance hostí jako při vstřeleném gólu a míč končí opět v naší síti. Tentokrát ale gól neplatí pro ofsajd. V 60. minutě útok hostí po pravé straně a přihrávka na volného hráče na zadní tyči a je to už 3:2. Od 61. minuty máme další možnost přesilovky, kterou opět nevyužíváme. V 76. minutě házíme aut na Luďka Zaala, který trefuje břevno. Břevno trefili i hosté v 80. minutě. O dvě minuty později střela z dálky končí v naší síti (3:3). Od 84. minuty hrajeme po ŽK za řeči oslabení. I když měli hosté šance na skórování, tak do konce zápasu jsme výsledek 3:3 udrželi. Penalty.