Starší dorost "A" - Česká divize U19

Sokol Třebeš 2:4 (1:3) Sportovní sdružení Ostrá
11.5.2019 10:00

Po bodových hodech z posledních dvou utkání přišel půst. Možná se pod tento neúspěch podepsal i Majáles. Do utkání 25. kola s týmem SD Sportovní sdružení Ostrá jsme vstoupili aktivně. Náš tým byl nebezpečnější. Už v 8. minutě se po průnikové přihrávce Borise Netíka dostal do šance Jakub Franta. Hostujícímu brankáři udělal kličku a do prázdné branky otevřel brankový účet. Stále jsme byli aktivnější, leč další branku jsme nepřidali. Naopak od 18. minuty jsme nepochopitelně přestali hrát. Soupeř se chytil a v rozmezí od 27. do 37. minuty třemi brankami rozhodl zápas ve svůj prospěch. Poločas skončil 3:1 pro hosty. Po domluvě v šatně jsme do druhé půli vstoupili aktivně. Snažili jsme se bojovat o lepší výsledek. Nicméně v 65.minutě po rychlém útoku zvýšil na 4:1 pro hosty Radek Dozorec. Ani za tohoto stavu jsme utkání nezabalili a alespoň snížili brankou Jana Pokorného na konečných 4:2 pro hosty.
Utkání se mi hodnotí těžko. 75 procent bojujeme, ale 25 minut úplně trestuhodně vypustíme a necháme si dát 3 branky od hráčů, na které jsme před utkání upozorňovali. I čtvrtou branku nám dal hráč, kterého jsme měli zvlášť hlídat. Škoda, že hráče na něco upozorníme a branku dostaneme z dorážky. V minulém utkání byli kluci chváleni za disciplinovaný výkon. Škoda, že tento výkon nepředvedli i na domácím hřišti. Pochvala může přijít za bojovnost na začátku utkání a za druhý poločas. Jenže to v divizi nestačí. Musíme odmakat celý zápas na plno. Snad se poučíme. Vše se pokusíme nahradit příští týden v Trutnově.