Pohárový zápas
Sokol Třebeš 2:2 (0:0) Slavoj Skřivany
(PK 4:3)
6.6.2021 10:00

V druhém kole poháru KFS AGRO CS jsme v naší třebešské aréně přivítali tým mužů TJ Slavoj Skřivany. Na náš stadion si našlo cestu několik našich příznivců. Hned od první minuty se hrál svižný fotbal a myslím, že se bylo na co dívat. Dostávali jsme se do šancí, ale nedokázali ani jednu proměnit. Podobně na tom byl i náš soupeř. Proto první poločas skončil 0 : 0. Do druhé půle jsme nastoupili s odhodláním alespoň nějakou šanci proměnit. To se nám povedlo hned ve 49. minutě, kdy nás do vedení dostal Šimon Rind. Soupeři se koncovka vůbec nedařila, a tak jsme jim pomohli v 71. minutě vlastní brankou. Tím se výsledek srovnal na 1 : 1. Potom jsme se snažili dostat opět do vedení a to se nám podařilo v 75. minutě díky Františku Ježkovi. Dostali jsme se do vedení 2 : 1. Stále však nebyl konec. Soupeři se vůbec střelecky nedařilo a tak jsme jim v 87. minutě opět pomohli. Tomáš Hendrich nešťastně odhlavičkoval míč do zad Honzy Kurečky a od něho míč putoval do naší sítě. Po závěrečném hvizdu přišly na řadu pokutové kopy. Naštěstí jsme si už nemohli dát žádné vlastní branky, a tak se nám podařilo zvítězit na penalty 4 : 3. Protihráči nám po utkání děkovali za vlastní branky s tím, že oni by nám žádné nedokázali vstřelit.
Utkání se podle ohlasu diváků líbilo, škoda, že jsme byli tak štědří. I takový je někdy fotbal! Kluci zaslouží velkou pochvalu za pěkný zápas. Foto ze zápasu na diskuzi dorostu.