Starší dorost "A" - Česká divize U19

Sokol Třebeš 2:1 (1:1) SK Benešov "B"
8.6.2019 10:00

V 29. kole jsme na našem zadním hřišti přivítali tým SD Benešov B. V posledním domácím zápase jsme chtěli bodovat, to se nám nakonec podařilo. Soupeř byl velmi kvalitní. Svou kombinační hrou nás přehrával. Náš tým vycházel ze zajištěné obrany a rychlých útoků. Ve 14. minutě otevřel brankový účet hostující hráč Miroslav Tomek. Ještě do poločasu v 33. minutě se nám po pěkné akci podařilo vyrovnat Jirkou Slámou. Poločas skončil 1:1. Do druhého poločasu vstoupil lépe soupeř. Nicméně naše obrana a brankař pracovali velmi dobře. Navíc po delší odmlce nastoupil do druhé půli i Lukáš Kvíz a určitě se neztratil. Hosté nás v poli přehrávali, ale náš tým si také nějaké šance vytvořil. V 67. minutě se nám zranil stoper Martin Červinka. Toho vystřídal Jakub Paraj, který dobře zapadl do naší obrané hry. V 75. minutě si řekl o střídaní Jakub Franta. Místo něho přišel na hřiště Eda Novotný. Na hrot jsme posunuli rychlého Lukáše Neradílka. Právě on v 87. minutě rozhodl utkání v náš prospěch. Pro hosty dost kruté. Naši hráči si za bojovnost body zasloužili. Touto cestou bych chtěl i za kluky poděkovat fanouškům za podporu. Kluci to moc potřebují.
Čekají nás ještě dvě venkovní utkání ve čtvrtek v České Třebové a v sobotu v Střešovicích.