Starší dorost "A" - Česká divize U19

Sokol Třebeš 4:1 (1:1) Polaban Nymburk
4.11.2017 10:00

Prvních třicet minut utkání bylo hodně rozpačitých, kdy se nám nedařilo vůbec nic a navíc jsme dělali jednu chybu za druhou. Naše chyby soupeř potrestal ve 24. minutě a ujal se vedení 0:1. Nám se podařilo srovnat skóre ve 36. minutě, kdy se z dálky trefil Boris Markarjanc (1:1).

Do druhého poločasu jsme nastoupili se snahou utkání vyhrát. V 50. minutě nastřelil tyč Lukáš Štěpán. V 56. minutě jsme zahrávali rohový kop, který se nám nepovedl. Rozehraný míč od hostující brány jsme vybojovali ve středu hřiště a Matěj Bena technickou střelou mění skóre na 2:1. V 60. minutě poslal Matěj Bena do úniku Michala Ryšavého, ale toho vychytal gólman. V 65. minutě zaútočil po pravé straně Luděk Zaal a svoje sólo zakončil do hostující sítě (3:1). V 74. minutě jsme opět vybojovali míč ve středu hřiště, Matěj Bena přihrál doprava na Lukáše Štěpána a ten nahrál před bránu úplně volnému Luďkovi Zaalovi, který „jen“ doklepl míč do sítě (4:1). Do konce utkání měli ještě šanci Ondra Kunc, Lukáš Štěpán a Jirka Sláma. Bohužel už bez využití.