Starší dorost "A" - Česká divize U19

Sokol Třebeš 1:2 (1:1) MFK Trutnov
20.10.2018 10:00

V 11. kole jsme v Třebešské aréně přivítali tým SD Trutnov. Už při rozcvičování jsme přišli o Davida Semeráka. Do utkání jsme vstoupili velmi dobře a ve dvanácté minutě jsme po nedorozumění hostujícího brankáře a obránce vstřelili úvodní branku. Prosadil se Matěj Bena. Měl i další šanci, když sám postupoval na brankáře. Škoda, že netrefil branku. Přišli i další šance, leč žádnou jsme neproměnili. Klidně mohl být výsledek 4:0 pro domácí. Za neproměňování šancí jsme byli opět v 37. minutě potrestáni vyrovnávací brankou. Potom opět přišel zkrat našeho obránce a další penalta na náš tým. Z jedenácti utkání bylo na nás nařízeno šest pokutových kopů. To je snad rekord soutěže. Náš brankář Tomáš Zaal penaltu chytil. Poločas skončil 1:1. Ve druhé půli se hra přelévala z jedné strany na druhou. Zápas měl slušnou úroveň. Rozhodovalo se kdo bude mít větší štěstí při zakončení. V 72. minutě podnikl soupeř rychlý útok a Matěj Jirousek vstřelil druhý a rozhodující gól hostů. Těsně před koncem jsme zkusili zahrát nacvičený roh, ale brankář hostů střelu Matěje Beny zneškodnil. Utkání skončilo 2:1 pro hosty z Trutnova.
Opět jsme neměli trochu štěstí, abychom zápas zlomili ve svůj prospěch. Musíme si také přiznat, že když neproměníme tolik šancí, tak těžko můžeme vyhrát. Kluci utkání již tradičně odmakali, ale na vítězství to nestačilo. V šatně bylo smutno. Nedá se nic dělat, budeme makat dále, snad přijde i štěstí. Dík tréňa.