Starší dorost "A" - Česká divize U19

Sokol Třebeš 1:2 (0:2) FK Viktoria Žižkov "B"
13.4.2019 10:00

V 21. kole jsme na našem pažitu přivítali tým SD Viktorie Žižkov B. V naší tabulce soupeř s podobným umístěním, jako naše mužstvo. Na tento zápas jsme se připravovali. Důležité utkání o 6 bodů, jsme ale hlavně kvůli neslané, nemastné 1. půli nezvládli. Stále se neumíme naladit tak, abychom hráli na 100 procent už od první minuty. Zkoušeli jsme už spoustu věcí, jak nastavit hlavu hned od začátku. Stále to někteří hráči nepochopili. Hodně nás to sráží. Hosté utkání začali lépe. Navíc jsme jsi po rohovém kopu vstřelili hlavou vlastní branku a tím posadili na koně našeho soupeře. V 18. minutě hosté zvýšili na 2:0. Naší největší šanci, kdy hostujícímu brankaři nešťastně skočil míč a náš záložník netrefil z 10 metrů prázdnou branku hostů. Těžko můžeme vyhrávat, když neproměníme takové šance. Poločas skončil 2:0 pro hosty. O přestávce jsme jsi znovu vysvětlili, že bez většího zaujetí nemáme šanci. Do druhé půle nastoupilo jiné mužstvo. Hned v 46. minutě vykřesal naději Lukáš Neradílek, když snížil na 1:2. V 62. minutě jsme střídali. Na hřiště se po delším zranění vrátil David Semerák a do zálohy přišel Kuba Paraj. Určitě hru oživili. Náš tlak narůstal, ale vsítit alespoň vyrovnávací branku se nám nepodařilo.
Zápas jsme jsi prohráli sami, trochu nám chybělo i štěstíčko. Musíme se z toho poučit, že nestačí hrát v divizi jen jeden poločas. Doufám, že nám to už dojde a popereme se o záchranu.