Poznámka: UMT Kobylice

Starší dorost "A" - Česká divize U19

Sokol Třebeš 2:4 (1:3) FK Viktoria Žižkov "B"
10.3.2018 10:00

První jarní utkání jsme odhráli na umělce v Kobylicích. Prvních 15 minut se soupeři "oťukávali" bez vetší šance. V 17. minutě dlouhý centr na hlavu Moravce, který vybídnul ke skórování Michala Ryšavého. Jeho střela končí v boční síti. V 19. minutě z ojedinělé akce hostí dostáváme první gól (0:1). Od 20. minuty jsme měli výhodu přesilovky na 10 minut po ŽK hostujícího obránce. Málek, Luděk Zaal, Fridrich - měli šanci měli k vyrovnání. Bohužel bez úspěchu. Ve 31. minutě zahrával tresňák soupeř a bylo to 0:2. O minutu později bylo ještě hůř po střele z dálky (0:3). Naši hráči nesložili zbraně a za minutu jsme snížili, když Málek prodloužil na Ryšavého a ten se nemýlil (1:3). Tak skončil i poločas.
Ve druhém poločase jsme si už tolik gólových šancí nevytvořili a byli to hosté, kteří stále častěji zaměstnávali naši obranu a gólmana. Svoji převahu vyjádřili v 80. minutě dalším gólem (1:4). Jejich další útoky likviduje Adam Miller v naší bráně. V 87. minutě kopeme roh a Ondra Kunc snižuje na 2:4. V poslední minutě ještě prošel hostující útočník zleva doprava celým malým vápnem a ani 5 pokusů mu nestačilo ke vstřelení míče do brány. Obrana s brankářem nedopustili další změnu skóre.

I přes prohru kluci bojovali a je jen škoda neproměněných šancí v prvním poločase.