Poznámka: UMT Malšák

Starší dorost "A" - Česká divize U19

Sokol Třebeš 2:0 (2:0) FK Kolín
9.3.2019 10:00

V 16. kole jsme na UMT Malšovického stadionu přivítali tým SD Kolín. Na podzim nás tento soupeř doma porazil 4:0. Oba týmy nastoupili oslabeny o zraněné hráče. K našim zraněným hráčům Davidu Semerákovi a Pavlovi Fridrichovi přibyl ještě Jirka Sláma se zlomeným palcem na ruce. Z toho důvodu museli do základu i dva mladší dorostenci Eda Novotný a Honza Pokorný. V průběhu utkání naskočil i Kuba Paraj. Zápas odehráli s velkým přehledem.
Do hry jsme vstoupili velmi dobře a vypracovali si velké šance. S koncovkou, kterou stále trénujeme, máme problémy. Někdy své šance řešíme zbrkle. Možná máme i trochu smůly. Naštěstí soupeři chyběl jejich nejlepší střelec David Koděra, čtvrtý nejlepší střelec soutěže. Nám se hned ve 13. minutě podařila akce, kdy si na přesný centr Lukáše Neradílka naběhl Boris Netík a nedal šanci hostujícímu brankáři Danielu Bínovi. Nám se ještě těsně před poločasovou přestávkou podařilo potvrdit naše vedení brankou Kuby Franty. Poločas skončil 2:0.
Druhý poločas jsme odehráli ze zajištěné obrany a výsledek jsme po zodpovědném výkonu udrželi. Hodně důležité body.
Pochvalu zaslouží všichni hráči za bojovný výkon. Těžko někoho vyzvedávat. Výborní byli všichni. Snad bych ještě vyzvedl výkon našeho brankáře Tomáše Zaala, který nás v důležitých momentech podržel.

Příští utkání s týmem SD Ústí nad Orlicí hrajeme v neděli 17.3. na UMT v Kobylicích