Starší dorost "A" - U19 Divize

SK Union Vršovice 2:0 (2:0) Sokol Třebeš
3.11.2019 10:00

13. kolo nám připravilo výlet do Prahy. Čekal nás opět těžký soupeř z čela tabulky, tým SD Vršovic. Po hodech bývá půst. Samotné utkání pro nás začalo hodně špatně. Už v 10. minutě musel po likvidačním zákroku domácího hráče střídat David Semerák. Po tomto faulu si domácí hráči plácli za dobře vykonanou práci. To je síla. Žádná karta. Než se připravil náhradník, obdrželi jsme první branku od nejlepšího domácího střelce Martina Pazdery. Druhou branku jsme obdrželi hned o dvě minuty déle. Ve 20. minutě přišel další likvidační zákrok na Fandu Ježka. Opět bez jakékoliv karty. Opět jsme museli nuceně střídat. Dvě branky a dva zranění hráči - hrůzostrašný začátek. Poločas skončil 2:0 pro domácí. V druhé půli se hra vyrovnala, ale žádná branka už nepadla. Nejvíce nás mrzí ztráta dalších dvou hráčů základní sestavy. Tímto Davidovi a Fandovi přejeme brzké uzdravení. Nerad chválím jednotlivce, ale Michal Palma odehrál výborné utkání. Ostatní hráči zaslouží také dík za bojovnost.
V sobotu 9.11. 10 00 nás na domácím hřišti čeká tabulkový soused SD Čáslav. Je to letošní poslední zápas na domácím hřišti. Potom nás už čeká jen výjezd do Kolína, kde zakončíme podzimní část. Uvidíme, jaký tým se nám podaří složit. Budeme potřebovat vaši podporu. Plán získat minimálně 15 bodů jsme splnili, ale ještě nějaký bodík by se ve hře o záchranu hodil.