Starší dorost "A" - Česká divize U19

SK Benešov "B" 4:1 (2:0) Sokol Třebeš
10.11.2018 10:00

V předposledním kole jsme zajížděli do vzdáleného Benešova v hodně slepované sestavě. V základní sestavě nastoupilo jen 7 starších a 4 mladší dorostenci. Na lavičce ještě byli připraveni Kuba Jezdinský, Jirka Sláma, kteří měli tréninkový výpadek. Na lavičku ještě usedli 2 hráči ročníku 2003 Lukáš Sciskala a Georgios Kouratidis. Do utkání jsme nevstoupili dobře. Nechytili jsme začátek utkání a nemohli jsme se dostat do hry. Za tuto pasivitu jsme byli potrestáni v 17. a 26. minutě, kdy nám domácí vstřelili dvě branky. Tím stanovili i poločasový výsledek. O přestávce jsme si vysvětlili chyby, které jsme dělali. Do druhého poločasu jsme udělali i korektury v sestavě. Nastoupili Kuba Jezdinský a Jirka Sláma. Najednou jsme byli aktivní, domácí se začali bát o výsledek. Jenže naše koncovka je žalostná. Navíc přišla individuální chyba v defenzívě a soupeř nás nemilosrdně potrestal. V 69. minutě zvýšil na 3:0. Stále jsme bojovali o lepší výsledek. Za tuto aktivitu jsme byli odměněni v 79 minutě brankou Edy Novotného. Soupeř ještě v 85. minutě do otevřené obrany upravil čtvrtou brankou konečný výsledek na 4:1.
Výsledek je trochu krutý. Na hru v druhém poločase bychom měli navázat i v poslední zápasem podzimu, kdy hostíme v sobotu 11 45 na UMT Slavie SD Střešovice. Prosím, přijďte nás povzbudit, budeme to potřebovat.Body potřebujeme jako sůl.