Starší dorost "A" - U19 Divize C

FC Sellier Bellot Vlašim 0:2 (0:1) Sokol Třebeš
12.9.2021 14:00

V dalším kole jsme zajížděli do vzdálené Vlašimi.Měli jsme trochu obavy z podcenění soupeře. Po vítězství nad tehdy vedoucím týmem Náchoda by se tak mohlo stát. Naštěstí k tomu nedošlo i když se nám vstup do zápasu moc nepovedl. Naše defenzíva pracovala zodpovědně a soupeře do šancí nepouštěla. Navíc se po přesné přihrávce Fandy Ježka trefil Páťa Stehlík a poslal nás tak v 18 minutě do vedení. Začala se nám dařit i mezihra a byli jsme lepší na míči. První půle skončila 1:0 pro náš tým. Druhý poločas jsme začali vlažně, ale brzy jsme se dostali do hry. Po standartní situaci v 69minutě se dostal k odraženému míči Jan Kurečka a prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Vedli jsme 2:0 a kontrolovali hru. Utkání skončilo 2:0 v náš prospěch. Tak jsme mohli slavit další důležité vítězství.
Samozřejmě chci poděkovat hráčům za jejich výkon a také za dárek k mým kulatým narozeninám. Další utkání hrajeme doma v sobotu 10 00 s týmem Admiry B U19.