Starší dorost "A" - U19 Divize

FC Sellier Bellot Vlašim 2:3 (1:3) Sokol Třebeš
7.9.2019 10:00

Los 5. kola nás poslal do vzdálené Vlašimi. Cestu jsme si trochu prodloužili. Přestože jsme neměli v autobuse Ukrajinského hráče, také jsme, po vzoru B týmu mužů, poznávali krásy České země. Na hřiště jsme dorazili 45 minut před začátkem utkání. Stačili jsme se i rozcvičit. Domácí do zápasu vlétli. Ale naši hráči dobře organizovanou obranou nepouštěli soupeře do šancí. Domácí hrozili hlavně ze standardních situacích. Nám se v 9. minutě povedl rychlý útok a Jakub Paraj elegantně přehodil vybíhajícího domácího brankaře Miroslava Mareše. Ujali jsme se tak vedení 1:0. Hned ve 12. minutě bylo ještě veseleji, když po pěkné akci přišel centr z pravé strany a ve vápně se nejlépe orientoval Tomáš Havrda, který nedal domácímu brankaři šanci. Zvýšil tak na 2:0 pro nás.Pro domácí trochu šok. Přesto z rohového kopu upravili výsledek na 2:1 pro nás. Jenže po pěkné akci Tomáše Havrdy vstřelil třetí naší branku Jan Geleta. 1. poločas tak skončil 3:1 pro náš tým. Do druhé půle domácí opět vlétli s tím, že utkání otočí. Jenže do šancí se moc nedostávali. Naopak náš tým si vypracoval velkou šanci, když střídající Jan Moník postupoval sám na domácího brankáře, ten výborným zákrokem podržel domácí tým. Škoda mohlo být hotovo. Místo uklidnění v 78. minutě dali kontaktní branku domácí. Čekalo nás ještě 11. těžkých minut. Nám se i za cenu dvojího taktického střídání podařilo výsledek udržet. Další důležité body o udržení v soutěži.
2.místo v tabulce je neuvěřitelné. Určitě je nepřeceňujeme. Štěstí nás může kdykoliv opustit. Těžší chvíle ještě přijdou. Poděkování míří hráčům i našim fanouškům.