Starší dorost "A" - Česká divize U19

FC Sellier Bellot Vlašim 2:0 (0:0) Sokol Třebeš
28.10.2018 10:00

Ve 12. kole jsme narazili na 6. tým naší tabulky SD Vlašim. Utkání jsme odehráli za nevlídného počasí na umělé trávě ve Vlašimi. Celý první poločas se hlavně odehrával v poli, daleko od obou branek. Domácí měli mírnou převahu, do šancí se však nedostávali. Největší šanci jsme měli my, kdy náš útočník ve 43. minutě postupoval sám na domácího brankáře Dominika Fialku. Ve vyložené šanci domácí branku přestřelil. Velká škoda. tady se lámal zápas. Poločas skončil 0:0. V druhé půli se hra nezměnila. Domácí své ojedinělé příležitosti s naší pomoci v 60. a 72. proměnili. Za stavu 2:0 pro domácí jsme utkání nevzdali. Změnili jsme rozestavení a hráli na tři útočníky. Trefili jsme břevno domácí branky. Branku se nám vstřelit nepodařilo, tak utkání skončilo 2:0 pro domácí.
Pořád nás trápí koncovka, to se samozřejmě odráží i v postavení v tabulce. Hodně nás to mrzí, věříme že se to otočí a budeme konečně bodovat. Zápas kluci opět odmakali a bojovali až do konce. Škoda.