Starší dorost "A" - Česká divize U19

FC Sellier Bellot Vlašim 6:1 (1:0) Sokol Třebeš
29.10.2017 10:00

Cesta na zápas byla pro nás „velkým zážitkem“, protože se potvrdilo, že avizovaná předpověď počasí se naplnila. Cestou jsme si trochu zamakali, protože jsme asi 3x odstraňovaly překážky ze silnice, jednou jsme se museli vracet a 7 km před cílem nás zachránil místní člověk, který přijel s motorovou pilou a dva velké kmeny pořezal a ve spolupráci jsme je odstranili ze silnice a díky tomu jsme úspěšně dojeli do cíle. Zápas se hrál za velkého větru na umělé trávě. Vstup do zápasu se nám opět nepovedl a v 15. minutě jsme z přímého kopu dostali úvodní gól utkání. Ve zbývajícím čase prvního poločasu si soupeři vypracovali několik šancí, ale díky brankařům se skóre neměnilo. Vstup do druhého poločasu nám opět vyšel a hned v 50. minutě vyrovnal náš střelec Luděk Zaal. Bohužel jsme se z vyrovnání neradovali dlouho a po našich velkých chybách a nedůrazu v obraně jsme v 52. a v 59. minutě dostali gól a prohrávali jsme 3:1. Závěr utkání nám nevyšel a dostali jsme další 3 góly a hlavně dvě žluté karty, takže utkání jsme dohrávali o dva vyloučené hráče….