Stará garda v přípravě s Bukovkou

23.3.2015

Stará garda sehrála v neděli utkání s týmem mužů Bukovky (IV.třída Pardubice). Ve velmi zajímavém a do posledních okamžiků i napínavém utkání podlehla garda 8:1 (5:1).

Sestava Třebešáků : Petružálek - Svoboda, Černý, Ondráček, Munzar ml., Konečný Zd. - Lux, Kouba, Kaplan, Částka, Rederer - Burian, Bezvoda, Matějka, Zahradníček.

Třebešáci soupeře přehrávali kombinační hrou, ale překážkou jim byl hrbolatý terén. Na ten je domácí celek zvyklý a tak dokázal naše drobné nedostatky v kombinaci potrestat. Všechny branky domácího týmu padaly po rychlých brejcích do naší otevřené obrany. Pokud se hrálo do plných - tak náš tým soupeře jasně přehrával. Ke konci prvního poločasu se nám podařilo skórovat, když po ostrém zákroku na Jardu Luxe byl nařízen pokutový kop, se kterým si Vašek Munzar mladší poradil. To nám nalilo do žil novou krev. Útočili jsme v 8 hráčích a v úvodu druhého poločasu jsme si vypracovali řadu brankových příležitostí. Bohužel jsme ani jednu neproměnili a domácí celek opět trestal.

Nakonec jsme tedy o kousek podlehli. Vzhledem k tomu, že se jednalo o první utkání na přírodním trávníku, lze se radovat z předvedené hry. Tak hurá do dalších zápasů.