Stará garda v Božanově

13.6.2015

V sobotu se Stará garda Třebše účastnila kvalitně obsazeného turnaje v Božanově. Třebešáci se probojovali až do závěrečných bojů.

V prvním zápase, po náročné cestě sehrála Třebeš vyrovnané utkání s týmem Teplice nad Metují. Tým z Teplice se dostal do vedení 1:0, po nepohlídaném autovém vhazování a pesném centru na zadní tyči hráč hlavičkoval přesně. Pak se do gólovky řítil Seba, ale v páteční podvečer viděl kličku Krejčího, který v dresu reprezentace špatně naložil s nabídnutpu příležitostí. Seba s ní naložil přibližně stejně. A to není reprezentant. Vzápětí se náš soupeř dostal do obrovské šance, ale Vašek Munzar ml. předvedl, že brankářský dres Milana Švengra předal i jeho um, a skvělým zákrokem zlikvidoval šanci. Do druhého poločasu jsme chtěli skóre srovnat, vrhli jsme se do útoku a při jednom z našich výpadů se k míči dostal kanonýr Tonda Kláves, který ten den slavil jmeniny a nekompromisním bodlákem vyrovnal na 1:1. Chvilku na to se ale soupeř opět dostal do vedení, na zadní tyči jsme nepohlídali náběh 2 hráčů a jeden z nich mířil přesně 2:1. Chvilku před koncem byl ve vápně faulován Sebánek. Pokutový kop zahrával Vašek Munzar ml. Brankáře poslal k jedné tyči a míč s přehledem k té druhé. Bohužel střela šla vedle branky. Zápas jsme tedy těsně prohráli.

V dalším zápase, který následoval ihned po tomto utkání, jsme se utkali s domácím Božanovem. V tomto zápase jsme domácím borcům usnadnili cestu za třemi body. Tolik dobrých přihrávek, kolik jsme jim připravili my, si domácí nebyli schopni dát. A z nich nás také zle trestali. Náš tým zahrozil ze standardních situací. Nejprve Jirka Matějka nedosáhl na trestná kop. A poté přišla další penalta. Seba byl ve vápně sražen. Pokutový kop rozehrál sám. Očima naznačil střelu k tyči. Brankář si toho nevšímal, zůstal stát na svém místě a Seba mu poslal míč do náruče. Nakonec jsme tedy prohráli 5:0.

Sestava Třebešáků :

Munzar ml. - Karas, Kvapil, Čičman, Munzar st. - Ondráček (Kláves), Kadečka, Matějka, Zeman - Marčišin, Koré, střidali Marek a Jirka.

branka Třebešáků :

Tonda Kláves Ondráček

 

 

Připoj se k nám
Zpět