Stará garda "A" - LEGAL Gentleman liga

TJ Sokol Dohalice 4:3 (3:0) Sokol Třebeš
7.9.2017 18:00

Zápas s Dohalicemi vždy přináší vyrovnané zápasy. Kdo ve čtvrtek zavítal do Dohalic, byl svědkem skvělé bitvy.
Domácí celek s pěticí hráčů na střídání, náš tým s jediným borcem.
Úvod zápasu patřil našemu týmu, vypracovali jsme si 3 brankové příležitosti, ale ani jednu jsme neproměnili. A platilo otřepané NEDÁŠ - DOSTANEŠ. Domácí z rychlých brejků trestali a během deseti minut 3x skórovali. Náš tým se dostal do dalších šancí, ale střely Jirky Balického a Pavla Husmana, mířili do připraveného brankáře.
O přestávce jsme si řekli, že se pokusíme vstřelit alespoň čestný gól. Klidně ať dva dostaneme, ale hlavně abychom protrhli to střelecké trápení. Nejprve však zahrozili domácí, jejich dvě slibné šance zmařil náš gólman. A ten pak také zavelel k obratu. Střelou téměř přes celé hřiště přehodil domácího gólmana a snížil na 1:3. Tím spoluhráče nabudil a najednou nás bylo plné hřiště. Domácí nevěděli kam dřív skočit a za chvilku se nám podařilo dotáhnout a rozdíl jedné branky. Po pěkné akci se trefil Jirka Balický. Pak se jedovatou střelou ke vzdálené tyči prezentoval Tomáš Zahradníček, ale ta o kousek minula domácí klec. Tři minuty před koncem se nám podařilo vyrovnat. Střílený centr Jirky Kvapila přepustil Jirka Balický a Pavel Husman zkušeně zasunul k tyči 3:3. Nejzkušenější hráč týmu Vlasta Soukup chtěl zatáhnout tým a chránit bod. Zbytek týmu však chtěl dokonat obrat a vrhli jsme vše do útoku. Do dvou tutovek jsme se ještě dostali díky Kuzmovi a Baldovi, ale opět nám chyběl kousek štěstí. A tak opět přišel trest. Rychlý brejk dvou domácích útočníků na osamoceného brankáře a domácí dali na konečných 4:3.