Stará garda "A" - LEGAL Gentleman liga

Mistrovský zápas
SK Libčany 1:1 (1:1) Sokol Třebeš
6.10.2017 17:00

Komentář k zápasu

V posledním kole jsme zavítali na hřiště Libčan.
Domácí tým nastoupil k utkání bez náhradníků a tak jsme doufali, že je uběháme a převálcujeme. Navíc domácí zaparkovali před svou branku autobus alá Mourinho s Chelsea. Takže nás čekala pěkná bitva. Ke všemu jsme ještě v úvodních 5ti minutách zazdili 3 jasné tutovky. Naštěstí domácí celek z brejku neskóroval. Nám se v 8.minutě podařilo konečně skórovat. Martin Kuchař si naběhl na přesnou přihrávku Tondy Klávese a poprvé v sezóně zavěsil.... Jeho bujná kštice dala vzpomenout na legendárního Claudia Canigiu.... Chvíli na to spálil velkou šanci Michal Kudrna. No a ke všemu za chvíli namazal domácímu záložníkovi, který přihrávku využil a překonal našeho gólmana. Poločas se už pak jen dohrál. Nám se moc nechtělo běhat a domácí také nikam nepospíchali.
O přestávce jsme se nemohli shodnout, zda si bránit remízku a nebo vrhnout vše na kartu vítězství. Takže jsme ve druhém poločase hráli spíše kopanou než fotbal. Neběhali jsme bez míče, nenabízeli jsme se a to vyhovovalo autobusu Libčan. Ti navíc podnikali velmi nebezpečné brejky. Nás však tentokrát velmi výrazně podržel gólman. Hlavně v poslední pětiminutovce přiváděl domácí hráče k šílenství. Nám se nepodařilo v závěru využít dobrou příležitost a z poslední šance domácí útočník Vaška Munzara v bráně nepřekonal.

Máme první bod v sezóně, ale je to škoda, chtěli jsme víc. No máme teď před sebou dlouhou zimní přípravu. A můžeme slíbit všem fanouškům, že mákneme a na jaře nastoupíme v plné polní! TŘEBEŠ JE VÁLEC

Galerie k zápasu

Zápas nemá žádnou připojenou galerii!

Na přehled zápasů