Rozhovor s Petrem Kinclem

15.8.2017

Minulá sezóna byla pro Třebeš úspěšná. Na konci sezóny se slavil největší úspěch klubu a to postup do krajského přeboru. Jak minulou sezónu hodnotíš s odstupem času?

Jak mohu hodnotit minulou sezonu, samozřejmě jen a jen kladně. Celý tým věděl za čím kráčí, i když ze začátku se o tom jenom šeptalo a čekalo se, jak se to bude postupem času vyvíjet. Konkrétně , jak se prosadí hráči z Btýmu a nový trenér. Ale vše zapadlo dobře- až na malé výjimky. Tým šel za svým cílem od prvního zápasu a věděl, že to nebude jednoduchá práce. Svým přístupem k treninku a zodpovědnosti ve hře ukázal, že tento mladý tým má sílu a chut všem ukázat, že je silný. Také podpora výboru nám ve všem vyšla vstříc a o to se trénovalo a hrálo lépe. Jen podpora našich fanoušku, by mohla být lepší. A to i ve chvílích, kdy se hra nedařila. Právě tehdy je potřeba tým povzbudit a né mít slabomyslné připomínky. Po skončení sezony byla velká radost z postupu a vytoužený přebor!!! A ted uvidíme jak natom budeme???

Jsi spokojen s průběhem letní přípravy?

S letní přípravou jsem spokojený, měli jsme kde trénovat. I když náš areál byl uzavřený, tak a přátelských utkání bylo také dost. Na trenink chodilo pravidelně přes 20 hráču a to jsou prázdniny. Velká spokojenost.

Splnil výbor fotbalu požadavky na posílení týmu pro krajský přebor?

Výboru jsme nahlásili jména na posílení týmu a to o hráče Odehnala, Hrušku a Ryšavého a výbor nám tento požadavek splnil. Tím jsme naprosto v plné síle a mužeme se v Přeboru prát oco nejlepší postavení v tabulce. Doufejme, že noví hráči zapadnou do týmu a dokážou se prosadit.

Jak hodnotíš dosavadní posily týmu?

Odehnal je pracovitý hráč, silný v osobních soubojích a dobrý hlavičkář. Myslíme si , že nám hodně pomuže v defenzívě. Jeho slabinou je, že se nechá lehce vyprovokovat, ale toto je naše práce s Vlastou a Markem, aby jsme ho připravili a sklidnili. Hruška - je obránce má dobrou postavu a také silný a durázný v soubojích má také dobrou střelu a může nám hodně pomoc. Jen musí, být více agresvní v osobních soubojích a snažit se hned napadat hráče a čistě vyhrát souboj. Ryšavý - je mladý útočník a musí ještě hodně na sobě pracovat. Je schopný se do šancí dostat, ale jeho koncovka je špatná. Ale pokud bude stále pracovat na treninku a sám na sobě tak postupem času může být velmi dobrý útočník.

Jaké je složení hráčského a realizačního týmu?

Složení týmu je pestré. Jsou tam hráči , kteří dřou, hráči, kteří to maj vrozené a také hráči do party. Složení týmu si myslíme máme velmi dobré. Heřman, Zbořil, Tesař, Michal, Odehnal, Kincl, Krykorka, Štajer, Kordač, Drapák, Sobotka, Obst, Vlach, Hruška, Nojdži, Majer, Tošovský, Zeman, Farkaš, Zeman to je širší kádr Atýmu. Složení realizačního týmu je moje maličkost a Vlasta Krykorka, bez kterého si neumím představit chod A týmu - velmi potřebný kámen naše týmu! Marek Zbořil velmi snaživý a učenlivý kluk, který se do fotbalu velmi zapálil a je také velmi důležitý člen týmu. A nový trenér Petr Richter se u nás zapracovává a určitě bude přínosem v Třebši.

Jaká je spolupráce s týmem mužů „B“ kde došlo ke změně trenéra?

Spolupráce s B týmem, byla za působení Pala Mizeríka výborná, vycházel nám vstříc ve všem a tak , bych chtěl touto cestou Palovi poděkovat a pokud, by si našel aspon malinkou chvilku svého času a šel nám ještě do Třebše pomáhat. S novým trenérem Petrem se znám a naše spolupráce bude také dobrá. Přinese novou krev a doufám, že i nové nápady a treninkové jednotky. Cíle týmu pro sezónu 2017-2018? Cíl pro sezonu je troufalý, ale pokusit se oto můžeme - chceme se pohybovat v první polovině tabulky Krajského přeboru.

Připoj se k nám
Zpět