Muži "B" - JAKO OP

Mistrovský zápas
TJ Sokol Stěžery 0:0 (0:0) Sokol Třebeš "B"
12.8.2018 17:00

Komentář k zápasu

K prvnímu zápasu podzimní sezóny jsme v neděli zajížděli do Stěžer. Po slušné letní přípravě jsme měli k dispozici 18 hráčů a nastoupili jsme v této základní sestavě:

Brankář: Vocl Karel

Obrana: Štajer Michal, Školník Martin, Bielčik Pavel a Neugebauer Jakub

Záloha: Kosyak Ivan, Cílek Martin, Matějka Jan a Rederer Lukáš

Útok: Rychtár Jiří a Ryšavý Michal

Po úvodním hvizdu rozhodčího Štancla jsme se snažili o kombinační hru. Naráželi jsme na dobře organizovanou obranu domácích.
O rychlé průniky obranou se snažili Ryšavý s Rychtárem, ale bez výsledku. V prvním poločase jsme ohrozili domácí branku umístěnou střelou Ryšavého z poza vápna, kterou brankář s námahou vyrazil.
Velkou šanci zahodil Kosyak, když přestřelil branku ve výhodné pozici. Jinak obrany dominovali nad útočnou snahou obou mužstev proto první poločas skončil bez branek.

Ve druhém poločase jsme všichni chtěli rozhodnout zápas a získat tři body na hřišti rivala. Bohužel našim ofenzivním borcům z Áčka pochopitelně ve druhém poločase docházeli síly, a tak jsme hrozili jenom ze standardních situací. Postupně se zranili Michal Štajer (kotník) a Jirka Rychtár (natržené kolenní vazy) a vytratil se i pařmen Rederer, a tak střídali Zbořil, Vacek, Žoček, Černý a Tomáš.

K závěrečnému tlaku nás soupeř již nepustil, ba naopak po máze brankáře Vocla v posledních minutách domácí útočník přestřelil třebešskou svatyni.

Děkujeme našim fanouškům a hráčům Áčka za podporu.

Ztrátu dvou bodů budeme chtít hned nahradit vítězstvím v sobotním zápase v Červeněvsi od 17 h.

Brzké uzdravení přejeme zraněnému Luďkovi Zaalovi a Jirkovi Rychtárovi.

Takto zápas premiérově pro náš oddíl okomentoval nový trenér benga Jirka Hubáček.

Chlape vítej!!!

Galerie k zápasu

Zápas nemá žádnou připojenou galerii!

Na přehled zápasů