TJ Sokol Roudnice "B" 4:1 (1:0) Sokol Třebeš "B"

V šestém kole Okresního přeboru jsme zajeli na horkou půdu SK Roudnice „B

Brankář: Vocl Karel

Obrana: Hruška David, Bielčik Pavel, Školník Martin a Obst Zdeněk

Záloha: Franta Matěj,Rederer Lukáš, Matějka Jan a Majer Petr

Útok: Drapák Lukáš a Tošovský Josef

Domácí zahájili utkání velmi aktivně a naše obrana si musela zvyknout na velmi rychlé útočníky domácích. Úvodní šanci zápasu si připravil náš Franta , ale brankáře hostů neprostřelil. Po 15.min. jsme museli střídat zraněného Matějku , kterého se snažil nahradit ve středu pole Muharem. Hra byla rychlá a šance se přicházeli na obou stranách , domácí trefili tyčku a ještě neproměnili penaltu. Vocl ji očima vytlačil na tyčku. My jsme měli skórovat po šancích Tošovského, Drapáka a Majera , bohužel jsme branku nevstřelili. V 36.min jsme inkasovali první gól po standardní situaci domácích , kdy z brankové čáry neodvrátil Franta míč do bezpečí 1:0.

Do konce poločasu se nám nepodařilo kontrovat. Naopak musel střídat další záložník Franta, kterému soupeř přišlápl kotník. Nahradil ho záložník Téra.

Do druhého poločasu jsme vstoupili se snahou vyrovnat a dostat se zpět do zápasu. Na začátku druhého poločasu nás zmrazil druhý gól soupeře , kdy se prosadil ve vápně jeden z pohyblivých útočníků domácích proti naší statické obraně 2:0. Po necelé hodině hry jsme inkasovali potřetí, nedáš – dostaneš , naši šanci neproměnil Hruška , ale soupeř trestal na 3:0. Nasadili jsme třetího útočníka Bergera , který vystřídal nevýrazného Muharema. Jiskru naděje vykřesal Drapák , který obešel gólmana a do prázdné korigoval na 3:1. Z další akce jsme vstřelili regulerní druhý gól , ale pomezní rozhodčí Stránský byl proti a zvedl praporek. To neunesl Berger , sprostě urazil pomezního a hlavní rozhodčí bez zaváhání tasil červenou kartu. Následně Tošovský z devíti metrů branku přestřelil. Nedáš – dostaneš platilo i v závěru zápasu kdy skóroval nejlepší hráč zápasu , bohužel domácí záložník a upravil na konečných 4:1. Prohra bolí , můžeme si za to sami , nepřesné přihrávky, byli jsme pomalejší a hlavně jsme neproměnili své šance na rozdíl od soupeře.

Musíme to napravit v dalším domácím zápase v neděli 23.9. proti Lovčicím.