TJ Sokol Myštěves 0:2 (0:1) Sokol Třebeš "B"

V sobotu 15.6. 2019 jsme jeli do Myštěvsi k poslednímu zápasu sezóny a OP.

Brankář: Fahnrich
Obrana: Neugebauer , Bielčík „C“, Školník
Záloha: Tomáš, Cílek, Rederer, Franta
Útok: Drapák, Tošovský a Berger

Zápas vítěze OP s mužstvem ze třetí příčky začal za úmorného vedra a spalujícího slunce, ale na dokonalém pažitu. Soupeř nastoupil bez hradeckých posil a vyloučených hráčů. Začátek byl opatrný na obou stranách. Postupně jsme získávali navrch a přicházeli i naše šance. Soupeř se zatáhnul do obraného bloku, který se nám nedařilo překonat. Až ve 32. minutě si naběhl za obranu domácích levý stoper Školník a na bližší tyč prostřelil domácího gólmana 1:0. Do poločasu Tomáš nevěděl co s míčem, tak vystřelil a pěknou ranou orazítkoval břevno překonaného brankaře. Ještě jednou Drapák přeloboval vyběhnutého góĺmana ze 40 metrů, ale obránce na brankové čáře uklidil míč do bezpečí. Poločas skončil 1:0. Ve druhém poločase jsme chtěli pojistit výsledek druhou brankou. Šance jsme si připravovali, ale bohužel i zahazovali. Několik šancí měli Tošovský, Berger a Franta. Podařilo se nám vstřelit druhou branku až po vystřídání Bergera pět minut před koncem. Trefil se hrající trenér Jirka Hubáček.
Gratulace všem hráčům Benga, kteří ve dvanácti jarních zápasech ani jednou neprohráli.