Muži "B" - JAKO 1.B třída muži

TJ Sokol Lípa nad Orlicí 1:4 (1:2) Sokol Třebeš "B"
2.11.2019 14:00

K poslednímu podzimnímu utkání jsme odjeli do Lípy nad orlicí. Na srazu a po komentářích tedy příkazech jsme odjeli s tím že chceme vyhrát.Do základní sestavy jsme zabudovali dorostence Stehlíka ,který se odvděčil slušným výkonem.Hned od prvního pískotu hlavního rozhodčího ,jsme na soupeře vlétli .Aut Śtajera na Rederera obrana odkopává.Osa Rederer-Cílek centr a Franta 0:1.Další náš tlak zastavuje odkopem soupeř ,nebo jsme v ofsajdu.V 16 minutě Maják -dostavěl dům a začal mu chybět fotbal-nás zachranuje při ojedinělé akci soupeře.Další akce Franty po nahrávce Stehlíka golman vyráží. Kopem trestný kop ze 40 metrů a balón letí 20metr§ nad -zastřelujem se.Ace Bergera a Stehlíka bez gólu.Máme stálou převahu hrajem to co máme a soupeř neví co a tak nás fauluje.První trestný kopsoupeře a dostáváme gól .Tato chyba nás nabudí a my opět máme šance 43 minuta a centr Rederera Berger si počíná jako Messi a dloube nad bezmocného golmana na 1:2.Druhý poločas začínáme stejně jako povní poločas hra je v naší režii.50 minutě faul na Cílka a penalta,tu kope Tošovský 1:3.Další naše akce končí na tvrdé hře soupeře.Akce soupeře končí na půlce,ale jeden útok prochází až do našeho vápna kde Téra hraje rameno na rameno a k údivu naší lavičky penalta.My máme ale v brance čaroděje Blehu ten penaltu chytá a to je konec pro zvrat a my v klidu dohráváme.Hřebíček do soupeřovy rakve dává Vacek po nahrávkách Tomáše a 3těpána 1:4.Poslední zápas a výhra ,pravděpodobně i výhra na rozloučenou s realizačním týmem .