Muži "B" - JAKO 1.B třída muži

TJ Sokol Hejtmánkovice 0:4 (0:2) Sokol Třebeš "B"
5.10.2019 16:00

Sobota a my jsme odjeli za stálého deště do dalekých Hejtmánkovic. Pod dohledem staré gardy Třebše a vedení A týmu jsme začali velice dobře. Hned ve 2.minutě Franta po lajně centr po zemi a Kosyak dává na 1:0. Snový začátek, konečně se nám podařilo provést to, co do kluků tlučeme na trénincích. Malá chyba ve středu hřiště, ale Kollátor je tam, kde má být. 11.minuta zahráváme roh a gól, jenže pan rozhodčí píská ofsajd. V 15. minutě musíme střídat, Berger má něco se zády a tak Tošovský musí hrát. Hru máme pod kontrolou,šanci Vacka po nahrávce Nojdžiho zastavuje tyč. 33.minuta a agilní utíká Franta po lajně, kde se vyhnul saním v létě, pak centr a Vacek je tam, kde ho potřebujeme 2:0. Poté nás podržel Kollátor. Poločas 2:0.
Do druhé půlky nastupujeme koncentrovaní a odhodlaní pokračovat v trendu první půlky. 68.minuta a Tošovský dává na 3:0. Zápas máme pod kontrolou,soupeř pouze nakopává a diví se, kde bereme energii. Naše šance končí nad brankou či na rohu. Prostřídáváme, ale na naší hře to není znát. Dostáváme zbytečnou žlutou, pokladník si mne ruce. 86.minuta a Cílek zakončuje náš výlet na 4:0.
Konec, konečně výhra, kterou potřebujeme. Všichni odvedli to, co jsme od nich chtěli a přineslo to body. Jen tak dále. Neděle a derby s Předměřicemi.