Muži "B" - JAKO OP

Sokol Třebeš "B" 5:3 (2:2) TJ Sokol Roudnice "B"
14.4.2019 17:00

Až v neděli 14.4. jsme letos na jaře poprvé nastoupili na domácí „trávník“ proti Roudnici B v rámci 19.kola OP.

Nastoupili jsme v této sestavě:
Brankář: Kollátor
Obrana: Neugebauer , Bielčík „C“, Černý
Záloha: Franta, Rederer, Matějka , Muharem, Sobotka
Útok: Zeman ,Tošovský

V samotném úvodu zápasu jsme šanci na vedení nevyužili a tak po 6.minutách hry se soupeř ujal vedení 0:1. Kollátora nekompromisně nepovedeným odkopem překonal Matějka. Za dalších deset minut bylo již 0:2. Soupeři se povedla rychlá kombinace a narážečka před vápnem, na kterou naši obránci nedosáhli. Studená sprcha na začátek našim hráčům pomohla a začali se více hýbat a přidali i na důrazu. Výsledkem bylo snížení skóre na 1:2 po brance Franty. Ještě do poločasu se nám podařilo vyrovnat na 2:2 po rychlé křídelní akci a hlavičce Kuby Zemana.
Do druhého poločasu jsme nastoupili beze změn se snahou soupeře zatlačit a urvat vítězství. O náš třetí gól se postaral zase Zeman a čtvrtý rychle přidal krásnou ranou Matějka, který tak odčinil zkrat z úvodu zápasu. Potom Berger vystřídal Tošovského a Tomáš nahradil Frantu. V 78. minutě nám soupeř oplatil vlastence a pod tlakem našich útočníků zvýšil v náš prospěch na 5:2. Posledních deset minut jsme ještě prostřídali Školníka za Muharema, Štajera za Zemana a Cílka za Rederera. Roudnici se ještě po nepřesné rozehrávce Kollátora podařilo zkorigovat stav na konečných 5:3.
Poprvé po 19.kolech jsme se vyhoupli na první příčku OP.