Muži "B" - JAKO OP

Sokol Třebeš "B" 2:1 (2:0) TJ Sokol Malšova Lhota
3.11.2018 14:00

V posledním kole první poloviny Okresního přeboru jsme doma přivítali Malšovu Lhotu.
Malšova Lhota, tým ze středu tabulky OP, se prezentoval po celý zápas jako nebezpečný soupeř a to především dlouhými nakopávanými míči za naší obranu. Naše obrana si ovšem s centry v prvním poločase bezpečně poradila a nedali jsme soupeři prostor na zakončení. Naše ofenzíva v prvním poločase rovněž narážela na zabezpečenou obranu hostů. Vysvobození přinesla 33.minuta, kdy kanonýr Drapák zatočil centr pravačkou ze standardní situace přes gólmana do branky 1:0. Tento gól nám pomohl k větší aktivitě. Po uvolnění se prosadil umístěnou střelou z hranice šestnáctky Matějka a zvýšil v 39.minutě na 2:0. První poločas jsme tedy vyhráli 2:0.
O přestávce jsme nestřídali, úkolem pro druhý poločas bylo udržet čisté konto a kontrolovat průběh zápasu.
Po deseti minutách bylo vše jinak, centr hostů do našeho malého vápna Heřman neudržel v koši a hostující útočník jednoduše hlavičkoval do sítě 2:1. To samozřejmě hostující Malšovku povzbudilo a začala zlobit. Na druhé straně střely našich útočníků vychytal kvalitní gólman soupeře. Po nemoci dobře hrajícího Kosyaka nahradil v 74. minutě rychlonožka Černý. Nepodařilo se nám ve druhém poločase vstřelit třetí uklidňující branku a proto jsme konec zápasu kouskovali střídáním. Na trávník naskočili postupně Tomáš, Štajer, Téra a Cílek. Cennou výhru jsme udrželi a jsme pořád v kontaktu s vedoucí Slávií B. Děkujeme za podporu všem našim fanouškům v posledním utkání tohoto roku na domácím trávníku.
Zveme všechny fanoušky na poslední zápas OP neboli předehrávku I. jarního kola, který se uskuteční v sobotu 10.11. od 14 h.
Na umělce na Slávii přivítáme mužstvo Stěžer.