Sokol Třebeš "B" 2:0 (2:0) TJ Sokol Lovčice

V sedmém kole Okresního přeboru jsme přivítali na domácí půdě tým z Lovčic.
Brankář: Vocl Karel
Obrana: Téra Tomáš, Bielčik Pavel, Školník Martin a Obst Zdeněk
Záloha: Černý Jiří ,Rederer Lukáš, Muharem Sanny a Majer Petr
Útok: Drapák Lukáš a Tošovský Josef

Domácí utkání jsme zahájili aktivně a tlačili jsme se před soupeřovu branku. Zřejmě nám pomohla motivační audio nahrávka od Jirky Rychtára, kterého touto cestou všichni pozdravujeme. Začali jsme si vytvářet šance a ve 13.minutě nejlepší hráč utkání Lukáš Rederer prostřelil gólmana hostů a ujali jsme se vedení 1:0. Nátlakovou hrou jsme získali několik rohů, ze kterých naši stopeři mohli třikrát skórovat, ale nestalo se tak. Trma – vrma v pokutovém území hostů ve 37. minutě přinesla druhou branku na 2:0. Postaral se o ni nejlepší střelec Benga Jürgen Klinsman (Tošovský), když ve skluzu dorazil míč do sítě po střele Černého do tyče. V další šanci se opět neprosadil Jirka (Čížek) Černý a Drapákovi nesedlo zakončení. Do kabin jsme šli s dvougólovým náskokem.
Do druhého poločasu jsme vstoupili se snahou navýšit skóre a dorazit tvrdě hrajícího soupeře. Bohužel se nám to za celý druhý poločas nepodařilo. Musím vyčíslit další dvě tutovky, které spálil Černý, neproměněná dorážka Majerem a nepřesný lob Drapáka přes gólmana i branku. Soupeře jsme do vážných ohrožení naší branky nepustili. Zatrnulo nám všem při srážce hostujícího útočníka s naším brankářem Voclem. Útočník prý omylem kopnul našeho ležící Karla do čela až to buchlo. Naštěstí to tvrdá Voclíkova lebka vydržela (na rozdíl od Petra Čecha) a byla z toho jen obrovská boule a ochranný límec na týden. V 59. minutě jsme střídali Téru , kterého nahradil Michal Štajer. Na hřiště postupně přišli i další náhradníci Tomáš a Žoček, kteří vystřídali Muharema a Tošovského. Potěšila nás výhra, tři body a nula.

Nyní se musíme připravit na prestižní a důležité derby na Slávii „B“ , které nás čeká v sobotu 29.9.