Muži "B" - JAKO OP

Přátelský zápas
Sokol Třebeš "B" 4:1 (4:1) TJ Sokol Dohalice
10.2.2019 14:00

Na zasněžené UMT na Malšáku jsme sehráli třetí zápas zimní přípravy proti Dohalicím.

Nastoupili jsme v této sestavě:

Brankář: Fahnrich

Obrana: Neugebauer , Kudrna , Školník

Záloha: Žoček, Fridrich P. , Gazdík, Téra, Sláma

Útok: Jezdinský, Fischer

Soupeř přijel s 16 - ti hráči a točil sestavou v průběhu celého zápasu. My jsme nastoupili v deseti hráčích a soupeř nám jednoho zapůjčil. V sestavě jsme měli čtyři juniory , kteří odvedli velmi dobrý výkon.

Dohalice nás v úvodu zaskočili a po deseti minutách hry se ujali vedení 0:1. Chvilku nám trvalo než jsme si zvykli na zasněžený umělý trávník . O vyrovnání se postaral utěšenou střelou z hranice vápna Fischer.

Po standardní situaci se hlavou prosadil Školník. Do přestávky se ještě trefili Sláma a Jezdinský. Soupeře jsme drtili a prosazovali se především rychlonozí hráči Fischer, Jezdinský a Fridrich. Obranu velmi dobře dirigoval Kudrna.

Poločas skončil 4:1. Po krátké přestávce jsme bez střídání vyběhli do druhého poločasu. Opět jsme kontrolovali hru , byli aktivnější a hráli na polovině Dohalic. Další naše branka nebyla uznána pro ofsajdové postavení.