Muži "B" - JAKO OP

Sokol Třebeš "B" 7:0 (3:0) TJ Bystřice Boharyně
20.10.2018 15:30

V jedenáctém podzimním kole Okresního přeboru jsme doma přivítali Boharyni. Tým z Boharyně jsme chtěli od začátku zápasu zatlačit na jejich polovinu a proto jsme nastoupili v rozestavení 3-4-3. To se nám podařilo a začali jsme si vytvářet šance. Úvodních 20 minut se soupeř úspěšně bránil. A tak jsme se první branky dočkali až ve 25.minutě, kdy skóroval Berger. Ten byl po zápase po zásluze zvolen nejlepším hráčem zápasu. Během deseti minut přidali další branky parťáci z útoku Drapák a Tošovský. Takže do kabin jsme odcházeli s pohodovým náskokem 3:0.
O přestávce jsme vystřídali lehce zraněného Téru a na domácí drnovatý trávník nastoupil Cílek. Úkolem pro druhý poločas bylo navýšit skóre a udržet nulu pro juniora Záalika v naší brance. Po čtvrt hodince v druhém poločase zvýšil Berger na 4:0. Proto jsme po hodině hry prostřídali a na hřiště přišli Školník a Tomáš, kteří nahradili Neugebauera a zdecimovaného Tošovského. V 65. minutě se prosadil Franta a pohodlně navýšil skóre na 5:0. Řekl si o střídání a byl nahrazen záložníkem Žočkem. Po dalších pěti minutách umístil svou střelu k tyči Berger a připsal si na své hráčské konto hattrick. Gratulace Davide. Posledním střídajícím hráčem byl Štajer, který vystřídal Drapáka. Štajer ihned po naskočení do zápasu hodil dlouhý míč z autu na hlavu Muharema, který konečně po několika šancích skóroval. Tím jsme uzavřeli konečný účet na velmi sympatických 7: 0.

Soupeř byl neškodný asi i proto, že byl nekompletní a nastoupil s několika staršími hráči.