Sokol Třebeš "B" 3:0 (0:0) Sokol Smidary Červeněves

V sobotu 8.6. 2019 jsme v předposledním kole jsme vyhráli Okresní přebor HK !!!

Brankář: Vocl
Obrana: Neugebauer , Bielčík „C“, Kosyak
Záloha: Semerák, Muharem, Rederer, Franta
Útok: Drapák, Sobotka, Fischer

Doma na vedlejším hřišti jsme přivítali střelecky úspěšnou Červeněves. Všichni jsme si před zápasem přáli vyhrát a tím předčasně s náskokem vyhrát Okresní přebor. Začátek se nám herně povedl a zatlačili jsme soupeře natrvalo před jejich vápno, tomu napomohl fakt, že soupeř nastoupil na začátek o deseti hráčích. Brzy přišli naše šance, ale Sobotka zprava, Muharem hlavou ani Franta s Fischerem je nevyužili. Mírná nervozita nám svazovala nohy. Po čtvrt hodince hry jsme museli poprvé střídat zraněného Semeráka , nahradil ho Matějka. Po půlhodině nás podržel Vocl , který vyrazil střelu hostů z brejkové situace. Dočkali jsme se až ve 37.min. zápasu , kdy se prosadil Fischer 1:0. Do poločasu jsme vedení nepojistili a první poločas skončil hubeným vedením 1:0. O přestávce jsme vystřídali a za Sobotku naskočil Tošovský. Hráče jsme v kabině uklidňovali , ža šance přijdou a že je musí s chladnou hlavou proměnit, nejde o finále MS. Na začátku jsme chtěli zlomit aktivitu soupeře druhou brankou. To se povedlo již v 48.min. opět Fischerovi , který využil zaváhání gólmana hostů při rozehrávce a svojí druhou brankou zvýšil na 2:0. Pak se nám zranil Rederer , kterého nahradil Tomáš. O výsledku zápasu jsme rozhodli po hodině hry kdy se nám podařilo vstřelit Drapákem třetí branku. Vystřídali jsme střelce Fischera , který pustil do hry Bergera. Poslední střídání měl Drapák , který vypustil na hrot Štajera. Tošovským jsme ještě orazítkovali břevno , ale to už bylo jedno. Rozhodčí Ludvík písknul konec zápasu a mohli jsme jít slavit. Vyhráli jsme poslední nejdůležitější zápas 3:0 a postupujeme do I.B třídy. Gratuluji všem hráčům ze širokého výběru Benga k vítězství v OP HK a k postupu do krajské soutěže.