Další přípravný zápas jsme v neděli sehráli se Solnicí účastníkem I.B třídy.
Brankář: Fahnrich
Obrana: Neugebauer , Školník , Muharem, Tera
Záloha: Tomáš, Matějka,Cílek, Žoček
Útok: Tošovský , Berger

Do zápasu jsme vstoupili v rozestavení 4-2-3-1 a očekávali jsme velký tlak soupeře. Dařilo se nám úspěšně bránit až do 21. min kdy rozhodla chyba při bránění ve vlastním vápně. V prvním poločase jsme moc nebezpeční nebyli a tak poločas skončil 0:1. Do druhého poločasu naskočil Jezdínský , který nahradil Žočka a po 15. min nastoupil Kudrna , který vystřídal nachlazeného Muharema. Změnili jsme rozestavení na 4-4-2 a začali jsme být nebezpeční. Soupeř dobře bránil a bylo těžké ho překonat. V posledních 10 min. šel stoper Školník na hrot a snažili jsme se vyrovnat, několik závarů na to nestačilo. Prohra nás nemrzí a pochvalu si zaslouží Tomáš , když zapomeneme na rozhodující chybu zápasu. Snajpr Tošovský a kolega Berger se střelecky neprosadili. Předposlední přípravný zápas sehrajeme v neděli od 13 h v Dohalicích proti Miletínu.