Muži "B" - JAKO OP

Sokol Třebeš "B" 3:0 (2:0) SK Bystřian Kunčice "B"
15.10.2017 16:00

Za pěkného počasí jsme přivítali těžkého soupeře KUNČICE.Již ve 3min Toša těsně nad.17 min Štaja Martin z penalty nad (napodobil svou střelu z minulho utkání).Poté přišla akce Ivánka ,centr na benjamínka Ryšavého a 1:0.Potom to z vápna zkoušel Černý a nad.V dalších minutách Vacek sám před golmanem ,ale mésto střeli mu nahrál..Ve 25 min Štajer Martin kopal trestný kop a David Hruška nedoskočil .Ve 39min Vacek sám před golmanem propasíroval míč do brány(málem zranil golmana) a tak poločas 2:0.Ve 47min Toša vedle.55min 3tajer Martin na Ryšavého a ten dal dnes svůj druhý gól 3:0.Celý zápas jsme měli pod kontrolou ,a tak si zahráli všichni na lavičce.Ke konci utkání flustrovaní hosté předváděli věci ,které na hrací plochu nepatří a tak jsem rád že všichni naši hráči jsou zdraví.Příští týden v sobotu Myštěves tak pojedte fandit.