Muži "B" - JAKO OP

Sokol Třebeš "B" 6:2 (5:1) FK Chlumec nad Cidlinou "B"
8.9.2018 17:00

V pátem kole Okresního přeboru jsme teprve podruhé nastoupili v domácím prostředí proti Chlumci n. C.“ B „.

Na soupisce bylo 15 hráčů a nastoupili jsme v této základní sestavě:

Brankář: Vojtěch Kollátor

Obrana: Téra Tomáš, Kunc Ondřej, Bielčik Pavel a Štajer Michal

Záloha: Franta Matěj,Rederer Lukáš, Matějka Jan a Černý Jiří

Útok: Berger David a Tošovský Josef

Na domácí trávník jsme vyběhli ve výrazně pozměněné sestavě. Soupeř přijel s velmi mladým mužstvem, které se od úvodního hvizdu pustilo do naší kombinované obrany. Úvodní pressing přetavili hosté v rychlé vedení 0 : 1 . Museli jsme začít hrát a to jsme brzy pochopili. Aktivitu zvýšili v záloze Matějka s Redererem a naši útočníci začali napadat rozehrávku soupeře. V 21. min. vyrovnal Tošovský a za dvě minuty jsme získali vedení 2 : 1 po gólu Bergera. Pokračovali jsme v aktivní hře a to se projevilo v navýšení našeho vedení po dorážce Černého. Opět jenom po dvou minutách Tošovský pohladil míč ,který skončil v soupeřově brance 4 : 1.

Obrat v prvním poločase vyšperkoval Matějka až na 5 : 1.

Do druhého poločasu jsme museli střídat lehce zraněného Kunce za juniora Kudrnu. Naše nasazení ve druhém poločase upadlo a hra byla poměrně nepřesná. V 65. min. Michal vystřídal Bergera a poté v 69. min. střídal Žoček „taťku“ Štajera. Tošovský vydržel s vypětím všech sil na hřišti do 78. min., kdy ho nahradil junior Bena. Po několika nevyužitých šancích se v závěru prosadil bodlem z hranice šestnáctky Michal Tomáš a uzavřel skóre zápasu na konečných 6 : 2 .Vyhráli jsme a přejeme všem zraněným a nemocným hráčům brzké uzdravení. Těšíme se na další zápas , ve kterém zajíždíme v neděli 16.9. do Roudnice.