Muži "B" - JAKO OP

Sokol Smidary Červeněves 2:5 (1:2) Sokol Třebeš "B"
18.8.2018 17:00

K druhému zápasu podzimu jsme v sobotu 18.8. zajížděli do Červeněvsi. V nominaci na zápas bylo celkem 17 hráčů.
Po úvodním hvizdu rozhodčího Gernáta jsme zatlačili soupeře kombinační hrou do defenzivy. Nebezpečné bylo především útočné duo Jürgen Tošovský Klinsmann a Lukas Drapák Podolski.
Tošovský se prosadil střelecky v 15. a 20. minutě prvního poločasu a ještě přeloboval brankáře, bohužel i s brankou. Následně Drapák svoji šanci neproměnil. Soupeř kontroval a snížil do poločasu po naší taktické chybě při zahrávání našeho rohu.
Do druhého poločasu nastoupila naše další zahraniční posila Sanny Muharem, která vystřídala Cílka. Ve druhém poločase jsme kontrolovali hru a střelec Lukáš Drapák přidal dvě branky v 55. a 65. minutě. Bohužel jsme zopakovali chybu a opět po našem rohu soupeř snížil na 2:4. Na hřiště se postupně dostali Obst, Vacek, Berger a žolík Žoček. V závěru zápasu upravil na konečných 2:5 z penalty Muharem.

Děkujeme našim fanouškům a hráčům Áčka za podporu. Díky Jirkovi Rychtárovi za motivační audio nahrávku.
Takto zápas okomentoval trenér Jirka Hubáček.