Muži "B" - JAKO OP

Sokol Cerekvice 3:0 (1:0) Sokol Třebeš "B"
7.10.2017 16:00

Věděli jsme, že v Cerekvici nás nečeká lehký zápas a to se také potvrdilo. Na podmáčeném terénu jsme bojovali především sami se sebou. První poločas se nám vůbec nedařila kombinace, balony nám uskakovaly a za celý zápas to nebyla příliš fotbalová podívaná. Přesto jsme díky rychlosti měli do poločasu minimálně 2 vyložené šance, které ovšem zůstaly nevyužity. Jediný gól do poločasu vstřelili hosté v 31. minutě, když jsme jednak vlastním nedůrazem nedokázali odklidit odražený balon a následně jsme nechali zcela osamoceného útočníka dávat hlavou na 1:0. My měli gólu nejblíže, když se pěknou střelou ze střední vzdálenosti prezentoval David Hruška - k naší smůle ovšem rána skončila pouze na tyči.

Do druhého poločasu jsme nastoupili aktivněji a i kombinace se nám začala dařit. Z ní jsme ale vytěžili pouze sérii rohů, z nichž jsme domacího brankaře neohrozili. Následně jsme udělali individuální chybu na našem vápně, kterou domací dokázali hbitě využít a bylo to 2:0. Po zbytek zápasu už to byla spíše křeč a přestože jsme se dál snažili hrát aktivně, tak uznaného gólu jsme se nedočkali (jeden jsme dali přeci, ale ten byl kvůli diskutabilními ofsajdu neuznán). Nutno podotknout, že na druhé straně domací z diskutabilního neofsajdu zvyšovali na 3:0.

Objetivně je ale třeba přiznat, že dnes jsme si 3 body nezasloužili, přestože nás domací nijak nepřehráli. Prohra 3:0 se ale přeci jenom kouše těžko - tím spíš že nás tímto rozdílem porazil soupeř, který k tomu nepotřeboval rozcvičku a před zápasem se místní borci posilňovali vykouřením čehosi, co voní jako letní festivaly.

// autorem komentáře je neobjektivní hráč, nikoliv trenér - tam nám k tomu asi řekne své úterním tréninkem