SK Třebechovice pod Orebem 2:5 (1:2) Sokol Třebeš "B"

Na úvod zimní přípravy jsme přijali nabídku Třebechovic n.O. a na Slávii jsme sehráli první přátelák.

Brankář: Vocl (65. Fahnrich )

Obrana: Štajer Michal, Obst , Školník (46. Kosyak)

Záloha: Tomáš , Hodek ( 46.Kincl ) , Majer, Neugebauer , Franta

Útok: Jezdinský , Fischer

Na slávistické umělce nás prověřil soupeř hrající I.B třídu. Před zápasem se omluvilo z různých důvodů 10 hráčů, tak mě potěšila výpomoc Hodka, návraty Majera s Voclem a především příchod útočníků Fischera s juniorem Jezdínským.
První poločas byl vcelku vyrovnaný a obě mužstva předváděla na úvod sezóny slušný kombinační fotbal. Prohrávali jsme 1:0, ale do poločasu po standardní situaci vyrovnal nejlepší hráč utkání Obst. Celý zápas jsme hráli na tři stopery, které úspěšně dirigoval a zajišťoval právě zkušený Obst. Po jedné z brejkových situací jsme se ujali vedení 2:1, branku vsítil debutující Fischer.
Po přestávce jsme vystřídali Hodka a zraněného Školníka . Nastoupili Kincl s Kosyakem a hře mužstva pomohli. Na hrotu se prosazovali Fischer s mladým Jezdinským. Naši třetí branku po rychlém útoku vstřelil Jezdinský a čtvrtou přidal přesnou střelou Tomáš. Od 65. min jsme vyzkoušeli nového gólmana Fahnricha, který vystřídal Vocla. Záložník Majer svůj brejk zakončil lobem přes brankáře , ale bohužel i přes břevno. Páté branky se dočkal i Franta, který proměnil tutovou přihrávku Fischera. Soupeř snížil na konečných 5:2 až v poslední minutě zápasu.