Muži "B" - JAKO OP

Pohárový zápas
SK Slavia Libřice 0:6 (0:3) Sokol Třebeš "B"
5.9.2018 17:00

Ve druhém kole GIST okresního poháru jsme nastoupili ve středu 5.9. na hřišti Slavie Libřice.

Na soupisce bylo jen 13 hráčů a nastoupili jsme v této základní sestavě:

Brankář: Rybka Miroslav

Obrana: Obst Zdeněk, Školník Martin, Bielčik Pavel a Neugebauer Jakub

Záloha: Cílek Martin, Muharem Sanny,Rederer Lukáš a Žoček Lukáš

Útok: Berger David a Vacek Tomáš

Na zelený vyšší pažit v Libřicích jsme vyběhli opět v bílých dresech proti zeleným domácím , kteří v prvním kole poháru vyřadili Cerekvici po výhře 3:1.

Začali jsme opět skvěle, po prvním útoku jsme získali rohový kop a z něho Berger skóroval 0: 1. Po pouhých 4 minutách jsme zahrávali další rohový kop a Rederer levačkou zatočil míč přímo z rohu do sítě 0:2.

V 21. min opět pálil za vápnem Rederer , brankář jeho nepříjemnou střelu vyrazil a Muharem z dorážky bezpečně uklidil do sítě 0:3. Po půlhodině prvního poločasu si na postraní čáře Neugebauer podvrtnul kotník a musel ho tedy vystřídat Drapák. Po dalších pěti minutách prolítnul obranou Vacek dupnul na míč, který ho katapultoval do vzduchu a následoval tvrdý dopad na záda. Velké pohmožděniny musela řešit až záchranná služba z FN HK, kam ho odvezli. Věříme v brzký návrat. Vacka vystřídal mladý Tomáš , který se vrátil po zranění. Do kabin jsme šli za stavu 0:3.

Do druhého poločasu jsme chtěli držet míč a kontrolovat průběh zápasu, to se nám dařilo. Po hodině hry si domácí krásným vlastencem přidali čtvrtý gól , který byl připsán našemu Tomášovi. Krátce na to útočníci Drapák a Berger přidali další branky. Vyhráli jsme jednoznačně a odevzdané hráče domácích jsme jasně přehráli 0:6. Díky patří našemu gólmanovi Rybkovi , který zaskočil do brány a udržel čisté konto.

K dalšímu zápasu Vás zveme v sobotu doma proti Chlumci B.