Muži "B" - JAKO 1.B třída muži

FC České Meziříčí 3:1 (2:0) Sokol Třebeš "B"
7.9.2019 17:00

V sobotu jsme cestovali do Českého Meziříčí. Před zápasem jsme opět dávali rady našim borcům, ale bylo asi moc informací a někteří je nepobral. Po sérii autů soupeře, kterými se dostal od svého vápna až k naší brankové čáře, jsme kopali roh a náš kapitán nad.. Následná akce, kdy Tóša dobíhá pomalý balón, dává ve skluzu mimo. Lukáš Drapák hází aut a Jindra Vlach nad. 12. minuta a dabl faul na Honzu Sobotku, žlutá karta. První naše chyba, skluz Jendy Matějky v blízkosti našaho vápna, trestný kop a nekrytý hráč 1:0 pro domácí. Máme další šance. Martin Śkolník na Pepika Tošovského, ale ten opět mimo. Potom druhá naše chyba a tečeme 2:0. Konečně poločas, tak hrozných 45 minut jsme ještě od kluků neviděli. Na lávce kujem pikle, co a jak. Šaháme do sestavy a odnáší to Školník a Štěpán. Na hřiště Martin Cílek a Kuba Kudrna. V šatně bylo trochu bouřlivěji a šlo se na druhou půlku.
Nastoupilo jiné mužstvo, které hrálo to, co jsme jim řekli. Hra po zemi, kdy balon běhá a soupeř nestíhá. Jindra Vlach střela a roh, Pepa Tošovský z malého vápna mimo. Lukáš Rederer si rovná balón na nohu, ale nic. Honza Sobotka piluje lajnu a nic z toho soupeř odolává. Střídáme Tomáš Tera místo Lukáše Drapáka. 77. minuta a naše třetí zaváhání, když Nojdži podklouzává a 3:0. Jediný náš úspěch 81.minuta a Pepík Tošovský snižuje na 3:1. Pozdě. V poslední minutě ještě hrozí soupeř, ale navrátivší Míša Tomáš, který střídal Jindru Vlacha, kazí snahu soupeře. Konec zápasu, prohra 3:1.
Hlavu nahoru potrénujem a bude zase veselo. V sobotu nás čeká derby s Malšovicemi, tak nás přijdete povzbudit 17.00 domácí tvrz. Děkujeme