Muži "B" - JAKO OP

AFK Probluz 3:6 (1:4) Sokol Třebeš "B"
27.10.2018 14:30

Ve dvanáctém podzimním kole Okresního přeboru jsme cestovali do Probluze.
Domácí jsme nechtěli podcenit a proto jsme nastoupili v rozestavení 4-4-2. Začali jsme od začátku velmi dobře kombinovat a přišly první šance. První gól vstřelil Matějka, druhý Rederer a to byla teprve 11.minuta. Bohužel musel po čtvrthodině střídat Rederer po obnoveném zranění. Nahradil ho běhavec Jiří Černý. Po ruce Neugebauera soupeř zahrával pokutový kop a snížil na 1:2. Vzápětí po našem centru do vápna soupeře si dezorientovaný domácí hráč vstřelil vlastence 1:3. Deset minut před koncem poločasu utekl domácí obraně Černý a prostřelil domácího gólmana 1:4. Do kabin jsme odcházeli s pohodovým náskokem 1:4.
O přestávce jsme vystřídali přejetého Tošovského a na hřiště nastoupil Berger. Úkolem pro druhý poločas bylo navýšit skóre a nenechat se zranit od domácích kopáčů. Po úvodním hvizdu druhého poločasu domácí útočník tvrdou ranou k tyči snížil na 2:4. Šance se střídaly na obou stranách, až se prosadil opět domácí střelec a pumelicí snížil na kontaktních 3:4. Uklidnění přinesla až 67. minuta, kdy po krásné kombinaci vymetl z voleje Muharem pravý horní růžek 3:5. Vystřídali jsme kulhajícího Školníka, kterého nahradil Tomáš. Dvě minuty před koncem zápasu se prosadil Drapák, kterému předložil tutovku Berger 3:6.

Zveme všechny fanoušky na poslední domácí utkání v Třebši v sobotu 3.11. od 14 hodin, kdy přivítáme Malšovu Lhotu.