Muži "B" - JAKO OP

AFK Probluz 2:3 (2:0) Sokol Třebeš "B"
4.11.2017 14:00

Sobota a další zápas našeho B.Tentokrát nás čekala Probluz.Před zápasem jsem nabádal hochy a´t hrají svoji hru ,ale z nějakého důvodu mě neznámém hráli antifotbal.Již ve 20 min ukazatel ukazuje 2:0 pro domácí.Naši byli všude pozdě,nakopávali vysoké balony.Musel sem zápas oživit a odnesl to Śtajer (k jeho nelibosti) a na hřiště šel Matějka.Poločas 2:0 pro domácí.V šatně trochu bouřka a dolů Cilda na hřiště Toša..Začalo se dít .48 min centr Vacka a Drapi 2:1.Začala naše honba za výhrou.60 a 61 min patřila Matějkovi tyč a břevno.63 min Tošovský ze 4é metrů a 2:2.V dalších minutách se nám zranil Drapi ,ale stále jsme měli převahu.73 min a neskutečný Matějka si udělal ze soupeře pytle brambor ,dělal si na hřišti co chtěl a dal na 2:3.Tento zápas byl jako by každou půlku hrálo jiné mužstvo.Poslední zápas podzimu 3:2 a druhé místo po podzimu.Hoši děkuji za bojovnost a přístup a doufám že i první zápas jara vrátíme Kosičkám prohru a vyhrajem.Nakonec bych chtěl poděkovat Zdenovi Obstovi ST. za pomoc,divákům za podporu.Richter