Muži "A" - Votrok KP

TJ Lázně Bělohrad 1:2 (1:2) Sokol Třebeš
7.10.2018 16:00

V neděli jsme zajížděli do Lázní Bělohrad, kde jsme se chtěli vyléčit z bodové ztráty doma se Slávii HK.
Proto jsme se celý týden zaměřili na koncovku a hru na malém prostoru. Koncovka nám moc nešla, ale hra v malém prostoru a hodně souboju to bylo dobré. A nakonec páteční soustředění v Matysu, kde jsme odlehčili atmosféru před zápasem. Ze začátku soustředění to šlo. Veliká zábava a rivalita mezi hráči. Hráči se hecovali ve hře šipky, ale byli tam i podvodníci (Krykorka, Tesař, Štajer, Franta) na druhé straně slušný hráči (Kincl st, Hruška) a ti byli taky celkovými vítězi turnaje a dokonce Kincl st. byl vyhlášen nejlepší šipkař turnaje!!!

Ale zpět k zápasu, nastoupili jsme k zápasu, že budeme měnit tempo hry, ale omlazený tým Bělohradu nás hodně zaskočil. Hrál aktivně, dařilo se mu dobře kombinovat a byl více na míči. Hned v 1.minutě po dlouhém autu Tošovský míří vysoko nad. Ve 4.minutě se domácí dostávají k odraženému míči a střela domácích šla mimo. Začátek byl vyrovnaný, ale gólové šance žádné. V 8.minutě Kína roh a Jirka Zeman hlavou nad branku. V 11. minutě Kuba Zeman nacentroval do vápna, ale Štája na míč nedosáhl. Ve 14.minutě se k míči dostal Tošovský obešel hráče ale jeho střela z hranice vápna , byla slabá. Od Pepka jsme zvyklí na „granát jak debil“. Pak se dostali ke hře domácí a vytvořili si mnoho standartních situací a opravdu , byli hodně nebezpečný. Ve 20.minutě domácí trefují břevno naši branky. Poté se hra odehrávala mezi vápny. Ve 31.minutě Štajer obešel dva hráče, ale finální nahrávku uspěchal. Ve 36.minutě se Kuba uvolnil na lajně, ale nechal se nalákat od Toši, který na něj zakřičel a Kuba nahrávku také uspěchal. Poločas skončil 0:0.
Ve druhém poločase jsme udělali tři změny a bouřka v kabině tým jen a jen trochu nakopla. Zlepšila se nám defenzíva. Ale domácí zahrozili hned ve 47.minutě, kdy Miki fantasticky chytil hlavičku domácích a udržel čisté konto. A Miki podruhé – 56.minuta střelu domácích opět bravurně chytá a drží nás nad vodou. V 60.minutě se uvolnil Ryšavý, který se dostal do vápna, ale nahrávku na volného Kubu nepropasoval. V 66.minutě infarktová situace - Tesi vyváží zbytečně míč, ztrácí ho a úplně volný domácí hráč míří těsně vedle. V 71. minutě se k trestňáku postavil Kuba a domácího golmana vystrašil, když jeho střelu vyráží betony na roh. V 73. minutě zahrává Kuba roh a agilní Ryšavý nás hlavou posílá do vedení 0:1. Ale radost netrvala ani minutu. Po pošimrání domácího hráče sudí píská faul a my neuhlídáme ani ofsajd, ani domácího střelce, o kterém jsme věděli a on vyrovnává na 1:1. V 77.minutě se dostáváme pod tlak, kdy nám pan Martínek vylučuje Odyho. Rozhodnutí Smíška jsem respektoval a hráli jsme v zadu na tři obránce, aby jsme neztratili aktivitu směrem dopředu. A vyplatilo se!!! V 90.minutě Ivan vybojoval míč na půlce domácích a hnal se do zakončení. Jeho „bombu“ sledoval Michal Ryšavý a s přehledem míč dopravil do sítě 1:2. Po gólu na obou lavičkách vybuchly saze (zbytečně). Celý tým zaslouží poklonu za bojovnost- Ale Miki, byl skvělej a koncák Ryšavý nám zajistil plný počet bodů.