Muži "A" - Krajský přebor

TJ Dobruška 0:5 (0:1) Sokol Třebeš
11.9.2021 16:30

Sobotní zápas jsme museli vyhrát a odskočit od spodku tabulky. Po pátečním tréninku jsem byl zralej na Chocholouška!!! Co tým předváděl na tréninku, to jsem dlouho nezažil!!! Lehkovážnost, koncovka od Brazilců, patičky, přehazovačky přes hráče, nesoustředěnost. A před náma důležité utkání. V zápase jsem dal týmu volnou ruku, ať předvedou to co v pátek na tréninku. V prvním poločase jsme byli nervózní a nic se nám nedařilo - nahrávky, kombinace a chaos v obraně! Za celý první poločas jsme předvedli dvě dobré kombinace a to stačilo na poločasové vedení 0 :1.
V kabině jsme si něco řekli a ve druhém poločase najednou hrál úplně jiný tým!!! Hráli kombinačně, rychle, průnikové nahrávky a po deseti minutách bylo rozhodnuto o našem vítězství. Nakonec slavíme vysoké vítězství 5:0 (branky Michal Ryšavý 2x, Kuba Zeman, Pavel Fridrich a Martin Štajer). Je nutné dodat, že na jiného soupeře to stačit nebude, a hrát jen druhý poločas? Na druhou stranu chválím tým, jak to zvládl!!