Muži "A" - Votrok KP

TJ Červený Kostelec 1:1 (0:1) Sokol Třebeš
(PK 3:4)
9.6.2019 17:00

Na poslední venkovní zápas jsme zajížděli do Červeného Kostelce. Celý tým měl soustředění v Libranticích a trenéři v Opatovicích. Dokonce jeden jedinec dokázal zvládnout dva zápasy a jeden cyklistický závod, ale jeho umístění nevím. V Kostelci jsme chtěli bodovat, udržet tak kontakt se špičkou a poprat se o třetí příčku v tabulce. Bohužel začátek nám moc nevyšel. Kromě 5 minut, kdy jsme měli malé náznaky ohrozit branku. Pak převzali taktovku domácí, ale vytvořili si jen jednu šanci a tu zažehnal Maják, kdy vykopával z brankové čáry. Domácí nejvíce hrozili z rohových kopů, ale obrana vše zvládla. Nám se podařila brejková akce, kdy Kína našel ideální nahrávkou Ričího a ten už věděl, co dělat 0:1. Domácí měli více ze hry a také měli co dělat, aby udrželi Ričího. A tak si pomáhali, jak mohli a to samé produkovali na Sobotku. Chvílemi se dost jiskřilo. A tak se oba týmy šly schladit do kabiny.
Do druhého poločasu jsme nastoupili ve stejné sestavě. Hra se odehrávala mezi vápny. Po několika našich malých chybičkách domácí vyrovnali na 1:1. Hra byla opravdu vyrovnaná až 15 minut před koncem jsme měli jasně navrh. Sobímu chyběl krok, aby mohl zakončit. Po rohu Hrušky nedoskočil Krykorka a v závěru Fiši trefil brankaře. Tak se šlo na penalty, které jsme zvládli lépe a tak jsme do Třebše přivezli dva body. Poprvé jsme kopali 7 penalt do rozhodnutí. Celý tým makal a dokázal, že je schopen hrát v horních patrech tabulky. Výborný výkon podal Kuba Kudrna (dorostenec)
Zápas s Dobruškou se hraje v sobotu od 17hod v Třebši na hřišti č. 2.