Muži "A" - VOTROK KP muži

Sokol Třebeš 2:1 (1:0) TJ Sokol Kratonohy
20.10.2019 15:30

Po hrůzostrašném zápase v Kostelci jsme si v neděli zase chtěli zlepšit náladu a brát tři body. V 6. minutě Ryšavka získává balón, narazí si se Štájou a prochází přes čtyři hráče. Své sólo dokončuje mířenou střelou k tyči na 1:0. V 10. minutě zahráváme přímák. Štája z dálky nastřeluje obránce, do dorážky se ještě dostává Sobi, ale ten z malého vápna trefuje jen gólmana. Ve 20. minutě se soupeř dostává do zakončení uvnitř našeho vápna, ale střílí vedle. V 26. minutě Kína zahrává standardku ze strany a nachází samotného Smíška, ale ten dává hlavou jen do gólmana.
V 67. minutě dostává balón do našeho vápna volný hráč soupeře a neúspěšně se snaží Mikiho přehodit. V 72. minutě hosté zahrávají roh, dostávají se k odraženému balónu a střílí. Střela tečuje Krýču a od něj se odráží do vinglu 1:1. V 88. minutě Miki rozehrává na Ivana, ten rychlostně posílá Sobiho, který se dostává až k soupeřově rohu, kde si říká o nahrávku pod sebe Kína. Prvním dotykem jde do protipohybu obránce a z velkého úhlu posílá famózní střelu přesně do šibenice. Gólman Lindr, který před rokem chytal druhou ligu, se ještě teď dívá do sítě a nevěří tomu, co se stalo.
Zápas byl vyrovnaný. Objevovaly se úseky, kdy byly Kratonohy častěji na balónu, ale šance jim to nepřineslo. Předvedli jsme zodpovědnou, týmovou hru, kterou vyšperkovaly výborné individuální výkony a závěr zápasu? To bylo něco úžasného.