Poznámka: UMT

Muži "A" - VOTROK KP muži

Sokol Třebeš 4:1 (2:1) TJ Dobruška
17.11.2019 13:30

Poslední kolo jsme hráli s Dobruškou na Malšovické umělce. V 7. minutě dává Ivan tyč. V 17. minutě Krýča dává z půlky křižný balón na Ivana. Ten z prvního doteku nahrává do vápna na Ryšavku, který dává gól. V 29. minutě Ryšavka jde na gólmana Dobrušky, ale v kličce si dává moc dlouhý balón a už ho nestíhá. V 35. minutě Sobi prochází přes obránce hostů a dává gól. V 41. minutě jde Ryšavka opět sám na gólmana, ale na penaltě jde do zbytečné kličky a míč ztrácí. V 43. minutě dostává průnikovou krajní obránce hostů a obstřeluje Mikiho. Poločas 2:1. V 60. minutě Štája na půlce získá balón, obejde dva obránce a dává gól na 3:1. V 69. minutě máme po faulu na Ryšavku penaltu. Tu si bere Srdíčko (Michal Tomáš) a nekompromisně ji uklízí k tyči. Tento gól zápas rozhodl, což bylo vidět i v laxnosti našich dalších řešení finálních situací. V 82. minutě Davčí střílí z vápna, ale získá jen roh, z kterého centr propadá na zadní tyč, ale tam jsme nadvakrát nedokázali míč dostat do brány. V 86. minutě Drapy ve vápně místo střely nahrává Davčímu, ten ale nahrávku nestíhá doběhnout. V 88. minutě Davčí střílí před malým vápnem z voleje, ale bránu netrefuje. V 89. minutě Ryšavka střílí zpoza malého vápna, ale gólman vyráží na roh.
Chtěl bych za celý tým poděkovat Petrovi Kinclovi, který kvůli zdravotním důvodům dočasně přeruší angažmá, za výborně odvedenou práci, bez Petra bychom teď na předních příčkách krajského přeboru nebyli. Věříme, že všechno dopadne co nejlépe, a brzy se zase potkáme na třebešském trávníku.